'KARDEŞLİĞİMİZ EN BÜYÜK MİRASTIR'28 Mayıs 2019 - 11:50, Salı

Başkanımız Fevzi Kılıç Küpçüler Mahallesinde Roman Vatandaşlar ile iftarda bir araya geldi. İftarda vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Kılıç, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Roman vatandaşlar ile iftarda bir araya gelen Başkan Fevzi Kılıç, “Birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz bize büyüklerimizden kalan, bizimde gelecek nesillere bırakacağımız en büyük mirastır” dedi.

Başkan Fevzi Kılıç Küpçüler Mahallesinde Roman Vatandaşlar ile iftarda bir araya geldi. İftarda vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Kılıç, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “Gönül sofralarında vatandaşlarımız ile bir araya gelmekten dolayı memnun ve mutlu oluyoruz. Rabbim ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin inşallah” dedi.

‘EN BÜYÜK MİRAS’

Başkan Kılıç sözlerinin devamında “Birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz bize büyüklerimizden kalan, bizimde gelecek nesillere bırakacağımız en büyük mirastır” ifadelerini kullanırken, “Sahada çalışmalarımız devam ediyor, inşallah bayram sonrasında daha da hız kazanacak. Sizler içinde yine sizlerle yapacağımız istişareler sonucunda güzel çalışmalara imza atacağız ” diye konuştu.

İLAHİ DİNLETİ

Program iftar sonrasında Roman vatandaşlar tarafından kurulan ilahi grubunun dinletileri ile devam etti. Başkan Kılıç, ilahilerle programa renk katan grubu tebrik ederek misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Diğer Haberler