BAŞKAN KILIÇ'TAN BAYRAM TEBRİĞİ2 Haziran 2019 - 17:25, Pazar

Ramazan Bayramı nedeni ile tebrik mesajı yayınlayan Başkan Fevzi Kılıç,"En güzel bayramlar atalarımızdan gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bayramlardır" dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı. Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Kılıç, en güzel bayramların atalarımızdan gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bayramlar olduğunu belirti.

SOSYAL DAYANIŞMA

Başkan Kılıç mesajının devamında şu ifadelere yer verdi, “Geride bırakacak olduğumuz Ramazan ayını hamdolsun ilçe sakinlerimiz ile dolu dolu geçirmeye çalıştık. Nerede bir mağdur, mazlum varsa Belediyemizin imkanları doğrultusunda kucaklamaya çalıştık. Bu mübarek günlerde kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da önemini unutmamalıyız” dedi.

 TEBRİK ETTİ

Başkan Kılıç, “Hepimizin bildiği gibi üzüntüler paylaştıkça azalır, mutluluklar ise paylaştıkça çoğalır. Biz toplum olarak sevinci de, üzüntüyü de birlikte yaşamaya devam ettiğimiz sürece Allah’ın izniyle kimse bize zarar veremez. Bu vesileyle bu bayramda da birliğimizin ve beraberliğimizin en üst düzeyde olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimin Mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum.”

BAYRAMLAMA 1. GÜN

Bayramlaşma töreninin belediye hizmet binasınında bayramın 1. Günü olacağını da belirten Başkan Kılıç, “Bayramlaşma törenimiz bayramın 1. günü belediye hizmet binasında saat:12.30 da olacak. Tüm protokol üyelerimizi ve vatandaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

 

Diğer Haberler