BAŞKAN KILIÇ'TAN BAYRAM TEBRİĞİ2 Haziran 2019 - 17:25, Pazar

Ramazan Bayramı nedeni ile tebrik mesajı yayınlayan Başkan Fevzi Kılıç,"En güzel bayramlar atalarımızdan gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bayramlardır" dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı. Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Kılıç, en güzel bayramların atalarımızdan gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bayramlar olduğunu belirti.

SOSYAL DAYANIŞMA

Başkan Kılıç mesajının devamında şu ifadelere yer verdi, “Geride bırakacak olduğumuz Ramazan ayını hamdolsun ilçe sakinlerimiz ile dolu dolu geçirmeye çalıştık. Nerede bir mağdur, mazlum varsa Belediyemizin imkanları doğrultusunda kucaklamaya çalıştık. Bu mübarek günlerde kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da önemini unutmamalıyız” dedi.

 TEBRİK ETTİ

Başkan Kılıç, “Hepimizin bildiği gibi üzüntüler paylaştıkça azalır, mutluluklar ise paylaştıkça çoğalır. Biz toplum olarak sevinci de, üzüntüyü de birlikte yaşamaya devam ettiğimiz sürece Allah’ın izniyle kimse bize zarar veremez. Bu vesileyle bu bayramda da birliğimizin ve beraberliğimizin en üst düzeyde olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimin Mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum.”

BAYRAMLAMA 1. GÜN

Bayramlaşma töreninin belediye hizmet binasınında bayramın 1. Günü olacağını da belirten Başkan Kılıç, “Bayramlaşma törenimiz bayramın 1. günü belediye hizmet binasında saat:12.30 da olacak. Tüm protokol üyelerimizi ve vatandaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

 

Diğer Haberler

Tarih : 2 Haziran 2020 - 12:08, Salı

'KALICI ESER VE HİZMETLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Daire Müdürleri ile gerçekleşen toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Erenler?imiz için neler yapabiliriz, nasıl kalıcı eser ve hizmetler verebilirizin mücadelesi ve gayreti içindeyiz" dedi.

Tarih : 1 Haziran 2020 - 16:15, Pazartesi

ÇARŞAMBA PAZARI?NDA YENİ NORMAL HAYAT DÖNEMİ

Yeni Normal Hayata geçiş ile birlikte alınacak önlem ve tedbirler ile birlikte açılan Çarşamba Pazarında bu haftadan itibaren şehir dışından gelecek pazarcı esnafıda tezgahlarını açabilecek.

Tarih : 31 Mayıs 2020 - 12:14, Pazar

ERENLER YENİ NORMAL HAYATA HAZIR

Belediyesmiz İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine göre 1 Haziran da yeniden halkın hizmetine girecek olan Belediye Tesislerinde dezenfekte ve genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Tarih : 24 Mayıs 2020 - 21:12, Pazar

BAŞKAN KILIÇ'TAN ANLAMLI ZİYARETLER

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramının ilk gününde ilçede anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Tarih : 20 Mayıs 2020 - 10:51, Çarşamba

ERENLER DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Belediyemiz yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçede genel bir temizlik çalışması başlattı. Ekipler 4 günlük yasak sürecinde de çalışmalarına devam etti.

Tarih : 19 Mayıs 2020 - 12:24, Salı

ERENLER DE KİMSE YALNIZ DEĞİL

Belediyemiz ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Tarih : 15 Mayıs 2020 - 11:31, Cuma

BAŞKANIMIZ FEVZİ KILIÇ İL BAŞKANI YUNUS TEVER?İ AĞIRLADI

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İlçe Başkanı Beşir Doğrusever?i ağırladı.

Tarih : 14 Mayıs 2020 - 12:26, Perşembe

BOZULAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Erenler de SASKİ?nin alt yapı çalışmalarını tamamladığı sokaklarda asfalt çalışması devam ediyor.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 15:20, Çarşamba

?BİRLİKTE ATLATACAĞIZ?

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız? dedi.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 13:05, Çarşamba

ÇARŞAMBA PAZARI SIKI TEDBİRLER İLE AÇILDI

Çarşamba Pazarı meyve-sebze ve giyim kısımları İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararla açılırken pazarda Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından sıkı tedbirler alındı.