SOKAK ARALARINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR18 Haziran 2019 - 12:51, Salı

İlçemizde alt yapısı tamamlanan sokak aralarında kilitli parke taşlarını yenileme çalışmaları Belediyemiz Fen İşleri Ekipleri tarafından devam ediyor.

SÖZLER YERİNE GETİRİLİYOR

Erenler Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar devam ediyor. Sokak aralarında parke yenileme ve tadilat çalışmalarını sürdüren ekipler yağmurlu havalarda vatandaşları olumsuz etkileyen sokaklara öncelik vererek vatandaşların mağduriyetini gidermeyi hedefliyor.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Çalışmalar hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Nisan ayından itibaren Yeşiltepe, Merkez, Bağlar, Dilmen, Tabakhane ve Hacıoğlu mahallelerinde kilitli parke çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek çalışmaların hız kazanacağını belirtti.

SOKAKLAR YENİLENİYOR

Başkan Fevzi Kılıç, “Amacımız daha yaşanılır bir Erenler’i halkımızın hizmetine sunmak. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz, alt yapısı tamamlanmış sokaklarımızdaki ara sokaklarda sorunlu olan parke taşlarını yenileniyoruz” dedi.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Başkan Kılıç, “Bozulan sokak aralarının tespitiyle birlikte Fen İşleri ekiplerimiz bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız en kısa sürede tüm sokaklarımızda çalışmaları tamamlamak” ifadelerini kullandı.

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler