ERENLERSPOR'DAN BAŞKAN KILIÇ'A ZİYARET25 Haziran 2019 - 10:37, Salı

Türkiye Şampiyonasında 2. Tur'a kalma başarısı gösteren Erenlerspor U16 futbol takımı,Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ı ziyaret etti.

Türkiye Şampiyonasında 2. Tur’a kalma başarısı gösteren Erenlerspor U16 takımı, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Antrenör Gürcan Alkan önderliğinde gerçekleşen ziyarette Başkan Kılıç, başarılı futbolcuları tebrik ederek 2. Tur’da kendilerine güvendiğini söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Müsabakalar hakkına bilgi veren Antrenör Gürcan Alkan, Başkan Kılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “İstanbul’dan 2, Bursa’dan,  Çorum’dan ve Ankara’dan 1’er takımın olduğu grubumuzda başarılı sonuçlar alarak turnuva da ilk 4 takım arasına girmek istiyoruz” dedi.

BAŞARI DİLEDİ         

Futbolcuları Bolu’da düzenlenecek turnuvaya uğurlayan Başkan Kılıç ise, “Her zaman sizlerin arkanızdayız, benim başarılı bir sonuçla turnuvayı tamamlayacağınıza inancım tam. Her zaman bilin ki burada bir abini var. Bende sizlerin yaşlarında iken futbolla yakından ilgileniyordum, bu yaşlarda yaptığınız spor gelişiminizi de çok etkiliyor. Spor yaparken okul derslerinize aksatmamanızı bir abiniz olarak önemle ifade etmek istiyorum” diye konuştu.   

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler