HACIĞOLU CADDESİ'NDE ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR3 Eylül 2019 - 10:54, Salı

Eylül Ayı Meclis Toplantısında konuşan Başkan Fevzi Kılıç, Hacıoğlu Caddesi'nde ( Şehit Astsubay Yaşar Güller Caddesi) asfalt çalışmalarının en kısa zamanda başlayacağının müjdesini verdi.

Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı Başkan Fevzi Kılıç Başkanlığında Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti. Gündem dışı konuşmalar ile başlayan meclis toplantısı gündem maddelerin okunması ve kabulü ile devam etti.

HACIOĞLU’NDA ÇALIŞMA BAŞLIYOR

Toplantıda konuşan Başka Fevzi Kılıç, ilçede devam eden ve planlamada olan çalışmalar hakkında bilgi vererek, Hacıoğlu Caddesi ( Şehit Astsubay Yaşar Güller Caddesi) için beklenen çalışmaların başladığını ifade etti. Başkan Kılıç, “Hacıoğlu Caddesi’nin ihalesi gerçekleşti, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ortak yürüttüğümüz çalışmamız en kısa zamanda başlıyor” dedi.

SIRADAKİ CADDELER

Sözlerinin devamında Başkan Kılıç, Hacığlu Caddesi’ndeki çalışmaların ardından ana caddelerde çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ifade ederek, “Hacıoğlu Caddesi’nin ardından Türbe ve Şehit İlhan Aras Caddesi’nde çalışmalarımız devam edecek. Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli şekilde çalışmamızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

‘AMACIMIZ HİZMET ETMEK’

Başkan Kılıç, “İlçemizi cadde cadde, sokak sokak geziyoruz, nerede ne eksik, neler yapabiliriz diye vatandaşlarımız ile görüşüyoruz. İfade ettiğimiz gibi bizim amacımız hizmet etmek, Erenler’e değer katmak. 2. Üniversitenin rektörlük binasının ve bazı fakültelerinin de içerisinde bulunduğu kampüsü ilçemize kazandırmak için de çalışmalarımızı ve görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

 

 

Diğer Haberler