ERENLER'DE AĞIZLAR AŞURE İLE TATLANDI12 Eylül 2019 - 15:16, Perşembe

Muharrem ayının bereketini Aşure ikramında bulunarak vatandaşlarımız ile paylaştık.

Hicri yıl başlangıcı olan Muharrem ayı dolayısıyla Belediyemiz tarafından Çarşamba Pazarı ve Yunus Emre Diriliş Meydanı’nda vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu. Önce Çarşamba Pazarı’nda vatandaşlara ikram edilen aşure, daha sonra Yunus Emre Diriliş Meydanı’nda vatandaşlara ikram edildi.

AŞURE İKRAMI

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Aşure ikramında Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ile birlikte AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Serkan Cerrahoğlu, Meclis Üyeleri, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri aşure kazanlarının başına geçerek aşure dağıttılar.

‘AŞURE PAYLAŞMAKTIR, BEREKETTİR’

Aşure kazanın başına geçerek kendi elleriyle vatandaşlara aşure ikramında bulunan Başkan Fevzi Kılıç  “Aşure paylaşmak, paylaştıkça artmak, çoğalmak demektir. Paylaşmanın, birliğin ve beraberliğin ayı olan Muharrem ayı vesilesi ile bir arada bulunduğumuz tüm vatandaşlarımızın ve İslam âleminin Muharrem ayını en içten dileklerimle kutluyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

‘DERDİMİZ ERENLER’E HİZMET’

Aşure ikramından sonra Yunus Emre Diriliş Meydanı’nda vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Kılıç, “İlçemiz için el ele gönül gönüle sizlerle birlikte istişare halinde çalışmaya devam edeceğiz. Hepimizin derdi Erenlerimize en güzel hizmetler sunabilmek” ifadelerini kullandı.  

 

 

 

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler