BAŞKAN KILIÇ FORMA ÇEKİLİŞİNİ KENDİSİ GERÇEKLEŞTİRDİ24 Eylül 2019 - 11:04, Salı

Başkan Fevzi Kılıç, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaşımını retweet yapan 30 kişiye Sakaryaspor'un yeni sezon formasını hediye edeceğini ifade etmişti. Başkan Kılıç twitter hesabı üzerinden canlı yayın yaparak forma çekilişini kendisi belirledi

Twitter hesabı üzerinden canlı yayın yaparak  forma çekilişini kendisi belirleyen Kılıç “Bu şehrin sevdası olan Sakaryasporumuz için biz de bir miktar katkıda bulunmak adına Sakaryasporumuzun taraftarlarına 30 adet forma sözü vermiştik. 30 talihli kardeşimizi belirledik. Önümüzdeki günlerde formaları kardeşlerimize belediyemizde taktim edeceğiz” dedi.

Başkan Fevzi Kılıç, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaşımını retweet yapan 30 kişiye Sakaryaspor’un yeni sezon formasını hediye edeceğini ifade etmişti. Başkan Kılıç twitter hesabı üzerinden canlı yayın yaparak  forma çekilişini kendisi belirledi ve belirlenecek tarihte belediye hizmet binasında şanslı taraftarlara kendisinin taktim edeceğini ifade etti.

30 FORMA

Başkan Kılıç çekiliş öncesi yaptığı konuşmada, şehrin sevdası olan Sakaryaspor için bir miktar katkıda bulunmak adına Sakaryaspor taraftarlarına 30 adet forma sözü verdiklerini ifade ederek, “Yapmış olduğumuz yayında 577 arkadaşımız retweet yaptı. Bunların arasından 30 tane talihli kardeşimizi seçiyoruz. Talihli kardeşlerimize Erenler Belediyesi olarak formalarını taktim edeceğiz” dedi.

FORMALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Başkan Kılıç sözlerinin devamında, “İnşallah biz burada Erenler Belediyesi olarak öncelikle Sakaryasporumuz’a başarı dilerken bundan sonraki süreçte de her dakika yanında olduğumuzu gönül rahatlığıyla söylemek isterim. Zira Sakaryaspor bu şehrin sevdasıdır” diyerek çekiliş ile forma kazanan talihlileri belirledi. Başkan Kılıç, en kısa sürede formaları belediye hizmet binasında talihlilere taktim edeceklerinide sözlerine ekledi.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler