'VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ'7 Ekim 2019 - 12:29, Pazartesi

Belediyemiz saha çalışmalarında kullanılmak üzere bünyesine 3 yeni iş makinesi kattı.Yeni araçların hayırlı olmasını dileyen Başkan Kılıç,araçların Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüklerinde hizmet vereceğini ifade etti.

Belediyemiz saha çalışmalarında kullanılmak üzere bünyesine 3 yeni iş makinesi kattı.Yeni araçların hayırlı olmasını dileyen Başkan Kılıç, ''Sorumluluklarımızın farkındayız,vermiş olduğumuz sözleri ve halkımızın taleplerini yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi. 3 aracı Belediye Hizmet Binası önünde inceleyen Başkan Fevzi Kılıç, araçların Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüklerinde hizmet vereceğini ifade etti.

‘VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ’

Damperli Çöp Taksi, Sepetli Araç, Kazıcı-Yüklenici (Kepçe) araçlarının hayırlı olmasını dileyen Başkan Fevzi Kılıç, halkın beklentilerini karşılayabilmek ve daha güzel bir Erenler inşa etmek için çalıştıklarını belirtti. Başkan Kılıç, “Halkımızın talep ve istekleri doğrultusunda var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

SÖZLER YERİNE GETİRİLİYOR

Başkan Kılıç, “Saha çalışmalarımızı daha da hızlandırmak için gerektiği zaman iş makinesi alımlarımıza devam edeceğiz. Sorumluluklarımızın farkındayız, gerek seçim öncesinde vermiş olduğumuz sözleri, gerek halkımızın seçim sonrasında bizlere olan taleplerini yerine getiriyoruz” diye konuştu.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler