BAŞKAN KILIÇ MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ23 Ekim 2019 - 15:44, Çarşamba

Başkan Fevzi Kılıç 'Muhtarlar Günü' etkinlikleri kapsamında İlçedeki muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Fevzi Kılıç ‘Muhtarlar Günü’ etkinlikleri kapsamında İlçedeki muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi. Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ve muhtarların katılımı ile gerçekleşen programa Belediye Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül, Serkan Cerrahoğlu, Özel Kalem Müdürü Bekir Yıldız ve Kültür ve Sosyal İşler Koordinatörü Ramiz Şengül de katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, öncelikle toplantının organizasyonundan dolayı Başkan Fevzi Kılıç’a teşekkür ederek, selamlama konuşması yaptı. Birlik içerisinde çalışmaların sürmesini arzuladıklarını ifade eden Başkan Süleyman, “Mahallelerimizde eksik olan çalışmaları halkımıza, mahallemize kazandırmak, kendilerinin sorunlarını gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben şahsım adına siz değerli muhtar arkadaşlarımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

‘DEVLETİN TEMSİLCİSİ’

Toplantının devamında konuşan Başkan Fevzi Kılıç, sözlerinin başında muhtarlar gününü en içten dilekleri ile kutladığını belirterek, muhtarlık makamının önemine vurgu yaptı. Başkan Kılıç, “Siz muhtarlarımız devletimizin mahallelerdeki temsil makamlarısınız. Yaptığınız iş, verdiğiniz hizmet son derece önemli. Rabbim her birinize hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip eylesin” dedi.

‘GÖNÜLLERDE KALACAĞIZ’

Başkan Kılıç, “Sık sık gerek mahallelerde gerek belediyemizde sizlerle bir araya gelerek çalışmaları, sorunları ve halkımızın taleplerini değerlendirmeye özen gösteriyoruz. El birliği içinde ilçemize kalıcı hizmetler kazandırarak gönüllerde kalmak istiyoruz. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun” dedi. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

 

 

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler