BELEDİYEMİZDEN 96 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET26 Nisan 2020 - 14:44, Pazar

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, 4 gün süren sokağa çıkma sınırlandırılmasında çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Belediyemiz Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler kapsamında 96 saat süren sokağa çıkma sınırlandırılmasında Kültür ve Sosyal İşler, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü birimleri ile tam kadro sahada çalışmalarını sürdürdü. Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, tedbirlere ve kurallara uyan ilçe sakinlerine teşekkür ettiğini ifade etti.

SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ

4 Gün süren sokağa çıkma sınırlandırılmasında gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Kılıç, “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerimiz yalnız yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın temel gıda ihtiyaçlarını karşılamaya yasak sürecinde de devam ederek kendilerine dezenfekte ürünleri, maske ve sıcak yemek konusunda yardımcı oldular” dedi.

ARALIKSIZ SÜRDÜ

“Aynı zamanda ekiplerimiz hazırlanan erzak kolilerini de 4 günlük yasak sürecinde de hemşehrilerimize ulaştırmaya devam etti. Tüm imkanlarımız ve ekiplerimiz ile hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek, yanlarında olabilmek için çalışıyoruz”.

ZABITA DENETİMLERİNE DEVAM ETTİ

Başkan Kılıç, “Belediyemiz Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler kapsamında yayınlanan genelgeye yönelik denetimlerine devam ediyor. Bu kapsamda Perşembe ve Cuma günleri belirlenen saatlerde açık olan dükkanlarda sosyal mesafe, maske ve fiyatlandırma konusunda ekiplerimiz denetimlerini gerçekleştirirken Cumartesi ve Pazar günleri de fırınların ekmek dağıtımı konusunda ekiplerimiz titizlikle kontrollerini sürdürdü” dedi.

SANAYİLER PIRIL PIRIL

“Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz rutin olarak sürdürdüğü temizlik ve dezenfekte çalışmaları ile birlikte ilçemizin yoğun iş merkezlerinden Modern Sanayi ve Atatürk Sanayi Sitelerinde genel bir temizlik yaptılar. Süreç boyunca fedakarca çalışan, emek veren mesai arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum.

DEVLET VE MİLLET EL ELE

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan, Kononavirüs önlemlerinin sonucunu almaya başladığımızı ve Ramazan ayı sonrasında çifte bayram yaşayacağımızın müjdesini verdi. Devlet ve millet el ele bir şekilde bu süreci en az hasarla atlatacağımızı ifade etmiştik. Dünya genelinde virüsle mücadeleye baktığımız zaman ülkemizin durumunu açıkça görebiliyoruz”.

ERKEN ÖNLEMLER VE GELİŞMİŞ SAĞLIK HİZMETLERİ

“Verilerin her geçen gün daha iyiye gitmesinde devletimizin yerinde aldığı tedbirler, gelişmiş sağlık hizmetleri, fedakarca mücadele veren sağlık çalışanları ve tedbirlere uyan vatandaşlarımızın duyarlılıkları çok önemli. Rabbim bu tür salgınlardan güzel ülkemizi muhafaza eylesin. Sağlık ile birlikte ülkemiz, milletimiz ekonomik olarakta virüsten sonraki sürecide inşallah en az hasar ile atlatacaktır” dedi.       

Haberin Fotoğrafları

Diğer Haberler

Tarih : 2 Haziran 2020 - 12:08, Salı

'KALICI ESER VE HİZMETLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Daire Müdürleri ile gerçekleşen toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Erenler?imiz için neler yapabiliriz, nasıl kalıcı eser ve hizmetler verebilirizin mücadelesi ve gayreti içindeyiz" dedi.

Tarih : 1 Haziran 2020 - 16:15, Pazartesi

ÇARŞAMBA PAZARI?NDA YENİ NORMAL HAYAT DÖNEMİ

Yeni Normal Hayata geçiş ile birlikte alınacak önlem ve tedbirler ile birlikte açılan Çarşamba Pazarında bu haftadan itibaren şehir dışından gelecek pazarcı esnafıda tezgahlarını açabilecek.

Tarih : 31 Mayıs 2020 - 12:14, Pazar

ERENLER YENİ NORMAL HAYATA HAZIR

Belediyesmiz İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine göre 1 Haziran da yeniden halkın hizmetine girecek olan Belediye Tesislerinde dezenfekte ve genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Tarih : 24 Mayıs 2020 - 21:12, Pazar

BAŞKAN KILIÇ'TAN ANLAMLI ZİYARETLER

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramının ilk gününde ilçede anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Tarih : 20 Mayıs 2020 - 10:51, Çarşamba

ERENLER DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Belediyemiz yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçede genel bir temizlik çalışması başlattı. Ekipler 4 günlük yasak sürecinde de çalışmalarına devam etti.

Tarih : 19 Mayıs 2020 - 12:24, Salı

ERENLER DE KİMSE YALNIZ DEĞİL

Belediyemiz ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Tarih : 15 Mayıs 2020 - 11:31, Cuma

BAŞKANIMIZ FEVZİ KILIÇ İL BAŞKANI YUNUS TEVER?İ AĞIRLADI

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İlçe Başkanı Beşir Doğrusever?i ağırladı.

Tarih : 14 Mayıs 2020 - 12:26, Perşembe

BOZULAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Erenler de SASKİ?nin alt yapı çalışmalarını tamamladığı sokaklarda asfalt çalışması devam ediyor.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 15:20, Çarşamba

?BİRLİKTE ATLATACAĞIZ?

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız? dedi.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 13:05, Çarşamba

ÇARŞAMBA PAZARI SIKI TEDBİRLER İLE AÇILDI

Çarşamba Pazarı meyve-sebze ve giyim kısımları İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararla açılırken pazarda Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından sıkı tedbirler alındı.