BAŞKAN FEVZİ KILIÇ, ŞEHİT ASTSUBAY YAŞAR GÜLLER CADDESİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ7 Mayıs 2020 - 12:26, Perşembe

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Hacıoğlu Mahallesi Şehit Astsubay Yaşar Güller Caddesindeki yenileme çalışmalarındaki son durum hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen Hacıoğlu Mahallesi Şehit Astsubay Yaşar Güller Caddesindeki yenileme çalışmalarındaki son durum hakkında bilgi verdi. Caddede sağlam bir altyapı ve estetik bir üst yapı için çalıştıklarını ifade eden Başkan Kılıç, caddede yenilenen yağmur suyu alt yapısı ile artık yağışlı havalarda yaşanan sıkıntıların giderildiğini ifade etti.

YAĞMUR VE İÇME SUYU TAMAM

Eski ve küçük çaplı olması nedeni ile yetersiz kalan içme suyu altyapısı ile abone bağlantılarının da yenilendiğini ifade eden Başkan Kılıç, “Yenileme çalışmaları sona erdiğinde yağmur suyu hatları, mevcut alanlarda yol genişletme çalışmaları ve tretuvar yenilemeleri ile caddenin tamamı asfaltlanarak caddemiz yeni yüzüne kavuşmuş olacak” ifadelerini kullandı.

SEDAŞ’A COVİD19 ENGELİ

Başkan Kılıç, “Geldiğimiz aşama SEDAŞ’ın estetik üst yapı çalışmalarımız kapsamında elektrik hatlarını yerin altına almasıydı. Bu işleminde gerçekleşirken, konut ve iş yerlerine yeni bağlantıların çekilebilmesi için bir hafta süresince gün içerisinde elektrik kesintilerinin yaşanacağı ifade edildi. Covid19 nedeni ile eğitime ara verilmesi ve öğrencilerin evde EBA sistemi üzerinden eğitimlerine devam etmesi elektriğin kesilmesine mani oldu. Evde eğitim gören öğrencilerimizin mağdur edilmemesi için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımız SEDAŞ’a elektrik kesintisi için izin vermedi”

BAYRAM SONRASI HIZLI BİR ŞEKİLDE TAMAMLANACAK

Başkan Kılıç, “Şartların uyması halinde inşallah Ramazan Bayramı sonrasında SEDAŞ çalışmasını hızlı bir şekilde tamamlayacak ve ardından bizde hiç zaman kaybedilmeden Büyükşehir Belediyemizle tretuvar ve asfalt çalışmasına başlayacak ve  kısa sürede tamamlayacağız. Vatandaşlarımızın biraz daha sabır gözetmesini temenni ediyor Ramazan ayının hayırlı bereketli olmasını ve yapılan ibadetlerin kabul ve makbul olmasını diliyorum” dedi.

 

Diğer Haberler

Tarih : 2 Haziran 2020 - 12:08, Salı

'KALICI ESER VE HİZMETLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Daire Müdürleri ile gerçekleşen toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Erenler?imiz için neler yapabiliriz, nasıl kalıcı eser ve hizmetler verebilirizin mücadelesi ve gayreti içindeyiz" dedi.

Tarih : 1 Haziran 2020 - 16:15, Pazartesi

ÇARŞAMBA PAZARI?NDA YENİ NORMAL HAYAT DÖNEMİ

Yeni Normal Hayata geçiş ile birlikte alınacak önlem ve tedbirler ile birlikte açılan Çarşamba Pazarında bu haftadan itibaren şehir dışından gelecek pazarcı esnafıda tezgahlarını açabilecek.

Tarih : 31 Mayıs 2020 - 12:14, Pazar

ERENLER YENİ NORMAL HAYATA HAZIR

Belediyesmiz İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine göre 1 Haziran da yeniden halkın hizmetine girecek olan Belediye Tesislerinde dezenfekte ve genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Tarih : 24 Mayıs 2020 - 21:12, Pazar

BAŞKAN KILIÇ'TAN ANLAMLI ZİYARETLER

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramının ilk gününde ilçede anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Tarih : 20 Mayıs 2020 - 10:51, Çarşamba

ERENLER DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Belediyemiz yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçede genel bir temizlik çalışması başlattı. Ekipler 4 günlük yasak sürecinde de çalışmalarına devam etti.

Tarih : 19 Mayıs 2020 - 12:24, Salı

ERENLER DE KİMSE YALNIZ DEĞİL

Belediyemiz ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Tarih : 15 Mayıs 2020 - 11:31, Cuma

BAŞKANIMIZ FEVZİ KILIÇ İL BAŞKANI YUNUS TEVER?İ AĞIRLADI

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İlçe Başkanı Beşir Doğrusever?i ağırladı.

Tarih : 14 Mayıs 2020 - 12:26, Perşembe

BOZULAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Erenler de SASKİ?nin alt yapı çalışmalarını tamamladığı sokaklarda asfalt çalışması devam ediyor.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 15:20, Çarşamba

?BİRLİKTE ATLATACAĞIZ?

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız? dedi.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 13:05, Çarşamba

ÇARŞAMBA PAZARI SIKI TEDBİRLER İLE AÇILDI

Çarşamba Pazarı meyve-sebze ve giyim kısımları İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararla açılırken pazarda Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından sıkı tedbirler alındı.