BAŞKAN KILIÇ İLÇEDEKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI8 Mayıs 2020 - 13:14, Cuma

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, İlçemizdeki sağlık çalışanlarının anneler gününü kutladı.

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, 10 Mayıs Anneler Günü kapsamında Erenler İlçe Sağlık Müdürlüğü personelinin anneler gününü kutladı. Dünyayı etkisi altına alan Covid19 sürecinde sağlık personellerinin ve hastane çalışanlarının Anneler Günü’nü tebrik eden Başkan Kılıç, “Covid19'la ülkemizin vermiş olduğu mücadelede sağlık çalışanlarımızın ve hastane personelimizin göstermiş olduğu fedakarlıktan dolayı Aziz halkımız kendilerine minnettar. Göstermiş oldukları fedakarlık ve başarı asla unutulmayacak” dedi.

‘EN KISA ZAMANDA ATLATACAĞIZ’

Başkan Kılıç, “Covid19'la verilen mücadelede Avrupa ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkedeki vaka, iyileşen hasta ve vefat eden insan sayılarını ülkemizdeki rakamlar ile kıyasladığımız zaman devletimizin almış aldığı önlemlerin faydasını, halkımızın hassasiyetini ve değerli sağlık çalışanlarımızın vermiş olduğu emeğin karşılığını almış olduğumuzu net bir şekilde görüyoruz. Bu süreçte zaman zaman sağlıkçılarımız evlerinden, ailelerinden ve sevdiklerinden uzak kalıyor. İnanıyoruz ki bu sıkıntıyı da en kısa zamanda ve en az kayıpla geride bırakacağız” dedi.

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Başkan Kılıç, “Baş tacımız, ilk öğretmenimiz, gücümüz olan annelerimiz. Şefkatin, merhametin ve fedakarlığın sembolü, her koşulda seven, koruyan, kollayan ve evlatlarına kol kanat geren annelerimizin 10 Mayıs Anneler Gününü en içten dileklerim ile tebrik ediyor ve kutluyorum” ifadelerini kullandı. .

 

 

Diğer Haberler

Tarih : 2 Haziran 2020 - 12:08, Salı

'KALICI ESER VE HİZMETLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Daire Müdürleri ile gerçekleşen toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Erenler?imiz için neler yapabiliriz, nasıl kalıcı eser ve hizmetler verebilirizin mücadelesi ve gayreti içindeyiz" dedi.

Tarih : 1 Haziran 2020 - 16:15, Pazartesi

ÇARŞAMBA PAZARI?NDA YENİ NORMAL HAYAT DÖNEMİ

Yeni Normal Hayata geçiş ile birlikte alınacak önlem ve tedbirler ile birlikte açılan Çarşamba Pazarında bu haftadan itibaren şehir dışından gelecek pazarcı esnafıda tezgahlarını açabilecek.

Tarih : 31 Mayıs 2020 - 12:14, Pazar

ERENLER YENİ NORMAL HAYATA HAZIR

Belediyesmiz İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine göre 1 Haziran da yeniden halkın hizmetine girecek olan Belediye Tesislerinde dezenfekte ve genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Tarih : 24 Mayıs 2020 - 21:12, Pazar

BAŞKAN KILIÇ'TAN ANLAMLI ZİYARETLER

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramının ilk gününde ilçede anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Tarih : 20 Mayıs 2020 - 10:51, Çarşamba

ERENLER DE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Belediyemiz yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçede genel bir temizlik çalışması başlattı. Ekipler 4 günlük yasak sürecinde de çalışmalarına devam etti.

Tarih : 19 Mayıs 2020 - 12:24, Salı

ERENLER DE KİMSE YALNIZ DEĞİL

Belediyemiz ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Tarih : 15 Mayıs 2020 - 11:31, Cuma

BAŞKANIMIZ FEVZİ KILIÇ İL BAŞKANI YUNUS TEVER?İ AĞIRLADI

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İlçe Başkanı Beşir Doğrusever?i ağırladı.

Tarih : 14 Mayıs 2020 - 12:26, Perşembe

BOZULAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Erenler de SASKİ?nin alt yapı çalışmalarını tamamladığı sokaklarda asfalt çalışması devam ediyor.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 15:20, Çarşamba

?BİRLİKTE ATLATACAĞIZ?

Erenler Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Erenler de 5 binada bulunan 13 dairenin karantinaya alınması konusunda açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ?Karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız? dedi.

Tarih : 13 Mayıs 2020 - 13:05, Çarşamba

ÇARŞAMBA PAZARI SIKI TEDBİRLER İLE AÇILDI

Çarşamba Pazarı meyve-sebze ve giyim kısımları İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararla açılırken pazarda Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından sıkı tedbirler alındı.