Erenler Belediye Başkanlığı görevine seçilerek görevi devir alan Şenol Dinç, Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Cengiz Bayar’ı misafir etti.
Bayramlaşma programında konuşan Erenler Belediye Başkanımız Şenol Dinç, “Ramazan Bayramımızın tüm İslam Âlemine mübarek olmasını diliyor; birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin daha da pekişmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.
Hizmet noktasında misafirlerini ağırlayan Belediye Başkanımız Şenol Dinç, “Hayatımız Erenler’imizin sokaklarında, caddelerinde geçti. Bizler bu ilçede doğduk, büyüdük. Şimdi Allah’ın izniyle hizmet noktasındayız. Milletimize verdiğimiz sözleri ve hak ettikleri hizmeti sunabilmek için vakit daha çok çalışma vakti” dedi.
Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 23 Nisan Salı günü evlatlarımızla beraber, belediye hizmet binamızın bahçesinde büyük bir şenlikle kutlayacağız” dedi.
Erenler Belediyesi, Etik Haftası sebebiyle “İş Hayatında Etik ve Ahlak” konulu eğitim programı düzenledi. Prof Dr. Tahsin TURĞAY’ın eğitimci olarak yer aldığı eğitim programı, belediye binasında personelin katılımıyla gerçekleşti.
Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ, Erenler İlçesinde yapılacak projelerle ilgili Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ ile toplantı gerçekleştirdi.
ERAKOM hizmeti kapsamında
Çocuk Danışmanlık
Oyun Terapisi
Bireysel Danışmanlık
Kadın Psikolojik Destek
Aile Danışmanlık ve Rehberlik Çalışmaları
Yapılmaktadır
ERAKOM Birimimiz Randevu Sistemiyle Çalıştğından
444 25 54
numarasını arayarak randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir.
Erenler Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan yatağa bağımlı, yürüyemeyen hastalarımızın tedavisi için evlerinden güvenli bire şekilde alınarak hastaneye, tedavisi tamamlanan hastalarımızın hastaneden eve nakillerini güvenli şekilde sağlamaktayız.
Ambulans hizmetinden faydalanmak için 444 2554 no lu çağrı merkezinden nakil randevuları en az 5 (beş) iş günü öncesinden oluşturulmaya başlanmaktadır.
HASTA NAKİL AMBULANSI ÇALIŞMA SAATLERİ NELERDİR?
Belediyemiz 1 adet Hasta Nakil Ambulansı ile Hafta içi ve sadece mesai saatleri içerisinde ( 8:30-17:00 ) hizmet vermektedir. (Hafta sonu ve tatil günlerinde hastanelerde poliklinik hizmetleri ve taburcu işlemleri yapılmadığından hizmet verilmemektedir)